Urząd Gminy Glinojeck

Komunikaty zobacz archiwum »

Przeznaczenia do wynajmu lokalu użytkowego, znajdujacego się w komunalnym budynku użyteczności publicznej w Glinojecku przy ul. Targowej 6

 O G Ł O S Z E N I E


Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku przeznacza do wynajmu na rzecz dotychczasowego Najemcy z Zasobu Mienia Komunalnego Gminy Glinojeck, lokal użytkowy o powierzchni ogólnej 46,45 m2, znajdujący się w komunalnym budynku użyteczności publicznej w Glinojecku przy ul. Targowej 6, a zajmowany przez gabinet stomatologiczny.   

Miesięczna wysokość czynszu najmu przedmiotowego lokalu użytkowego, zgodnie z wyceną rzeczoznawcy majątkowego wynosi: 392,00 zł netto plus należny podatek VAT (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt dwa złote plus należny podatek VAT).  

Wykaz w powyższej sprawie został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy Glinojeck od dnia 10 stycznia 2018 r., do dnia 30 stycznia 2018 r., a następnie po upływie tego terminu, komunalny lokal użytkowy zajmowany przez gabinet stomatologiczny, zostanie wynajęty w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego Najemcy tego lokalu.

 

 

 

 

                                     

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 stycznia 2018 12:01
Dokument wprowadzony do BIP przez: Barbara Kupniewska
Ilość wyświetleń: 66
10 stycznia 2018 12:01 Barbara Kupniewska - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Realizacja: IDcom.pl