Urząd Gminy Glinojeck

Komunikaty zobacz archiwum »

Przeznaczenia do wynajmu lokalu użytkowego, znajdujacego się w komunalnym budynku użyteczności publicznej w miejscowości Ościsłowo 43.

O G Ł O S Z E N I E


Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku przeznacza do wynajmu na rzecz dotychczasowego Najemcy z Zasobu Mienia Komunalnego Gminy Glinojeck, lokal użytkowy o powierzchni ogólnej 63,27 m2, znajdujący się w komunalnym budynku użyteczności publicznej w miejscowości Ościsłowo 43, Glinojeck-gm., a zajmowany przez punkt apteczny.   

Miesięczna wysokość czynszu najmu przedmiotowego lokalu użytkowego, zgodnie z wyceną rzeczoznawcy majątkowego wynosi: 810,00 zł netto plus należny podatek VAT (słownie: osiemset dziesięć złotych plus należny podatek VAT).  

Wykaz w powyższej sprawie został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy Glinojeck od dnia 7 marca 2018 r., do dnia 28 marca 2018 r., a następnie po upływie tego terminu, komunalny lokal użytkowy zajmowany przez punkt apteczny, zostanie wynajęty w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego Najemcy tego lokalu.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 marca 2018 11:58
Dokument wprowadzony do BIP przez: Barbara Kupniewska
Ilość wyświetleń: 80
07 marca 2018 11:58 Barbara Kupniewska - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Realizacja: IDcom.pl