Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku

Nabór pracowników (2012) zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki (rozmowa kwalifikacyjna)

Nabór pracowników

Komisja Konkursowa powołana do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki, dokonała oceny złożonych dokumentów aplikacyjnych. Do następnego etapu rekrutacji...

czytaj więcej o Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki (rozmowa kwalifikacyjna) »

Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej (rozmowa kwalifikacyjna)

Nabór pracowników

Komisja Konkursowa powołana do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej, dokonała oceny złożonych dokumentów aplikacyjnych. Do następnego etapu rekrutacji na w/w stanowisko...

czytaj więcej o Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej (rozmowa kwalifikacyjna) »

Wybór kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat.

Nabór pracowników

Komisja dokonała wyboru kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat. Na w/w stanowisko wybrany został: P.Paweł Figórski zam. Glinojeck.

czytaj więcej o Wybór kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat. »

Realizacja: IDcom.pl