Urząd Gminy Glinojeck

Nabór pracowników zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej (rozmowa kwalifikacyjna)

Nabór pracowników

Komisja Konkursowa powołana do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej, dokonała oceny złożonych dokumentów aplikacyjnych. Do następnego etapu rekrutacji na w/w stanowisko...

czytaj więcej o Kandydatka zakwalifikowana do II etapu naboru na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej (rozmowa kwalifikacyjna) »

Wybór kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat.

Nabór pracowników

Komisja dokonała wyboru kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat. Na w/w stanowisko wybrany został: P.Paweł Figórski zam. Glinojeck.

czytaj więcej o Wybór kandydata na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat. »

Lista kandydatów spełniających wymagania niezbędne- nabór na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki.

Nabór pracowników

Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Nr 22/2012 z dnia 23 maja 2012 roku do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki, dokonała...

czytaj więcej o Lista kandydatów spełniających wymagania niezbędne- nabór na stanowisko ds. księgowości dochodów budżetowych jednostki. »

Lista kandydatów spełniających wymagania niezbędne- nabór na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej.

Nabór pracowników

Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Nr 21/2012 z dnia 23 maja 2012 roku do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej, dokonała oceny złożonych...

czytaj więcej o Lista kandydatów spełniających wymagania niezbędne- nabór na stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości budżetowej. »

Realizacja: IDcom-web.pl