Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku

Przetargi (2014) zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM257605-2014 W DNIU 12.12.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK" »

POSTĘPOWANIE PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 255119-2014 W DNIU 09.12.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM" »

Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 60,00m2, znajdującego się w budynku komunalnym w miejscowości Ościsłowo 43 gmina Glinojeck,...

czytaj więcej o Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43 »

POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu MIasta i Gminy Glinojeck"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OŚWIETLENIA DROGOWEGO I OBIEKTÓW URZĘDU MIASTA I GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 235115 - 2014 W DNIU 10.11.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu MIasta i Gminy Glinojeck" »

Sprzedaż w drodze drugiego nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowej w Glinojecku przy ul. T. Załęskiego i ul. W. Broniewskiego.

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż komunalnej nieruchomości gruntowej oznaczonej nr działki 1363/6 o powierzchni 0,0503ha (Kw. Nr PL1C/00028473/0), położonej na terenie...

czytaj więcej o Sprzedaż w drodze drugiego nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowej w Glinojecku przy ul. T. Załęskiego i ul. W. Broniewskiego. »

Sprzedaż w drodze rokowań lokalu mieszkalnego (segmentu) nr 5 w miejscowosci Malużyn 54A.

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku zaprasza do rokowań na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego (segmentu) nr 5 w miejscowości Malużyn 54A o powierzchni użytkowej 33m2, znajdującego się w budynku wielorodzinnym usytuowanym...

czytaj więcej o Sprzedaż w drodze rokowań lokalu mieszkalnego (segmentu) nr 5 w miejscowosci Malużyn 54A. »

POSTĘPOWANIE PN.: "Wymiana dachu na budynku Zespołu Szkół w Ościsłowie - II etap"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "WYMIANA DACHU NA BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ W OŚCISŁOWIUE - II ETAP" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 188297 - 2014 W DNIU 03.09.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Wymiana dachu na budynku Zespołu Szkół w Ościsłowie - II etap" »

Realizacja: IDcom.pl