Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku

Przetargi (2016) zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn."Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 360148-2016 w dniu 06.12.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 356861-2016 w dniu 01.12.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 351203-2016 w dniu 24.11.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku oraz wykonanie przyłączy wodopciągowych i kanalizacyjnych w w/w ulicy (rozszerzenie zadania)"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA UL. JASNEJ W GLINOJECKU ORAZ WYKONANIE PRZYŁĄCZY WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH W W/W ULICY (ROZSZERZENIE ZADANIA)" OGŁOSZONEGO W BZP W DNIU 14.09.2016r. POD NUMEREM 308533-2016...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku oraz wykonanie przyłączy wodopciągowych i kanalizacyjnych w w/w ulicy (rozszerzenie zadania)" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa stadionu w Glinojecku oraz wykonanie nawodnienia boiska i pozostałej części trawiastej (rozszerzenie zadania)"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA STADIONU W GLINOJECKU ORAZ WYKONANIE NAWODNIENIA BOISKA I POZOSTAŁEJ CZĘŚCI TRAWIASTEJ (ROZSZERZENIE ZADANIA)" OGŁOSZONEGO W BZP W DNIU 05.09.2016r. POD NUMEREM 305202-2016...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa stadionu w Glinojecku oraz wykonanie nawodnienia boiska i pozostałej części trawiastej (rozszerzenie zadania)" »

Realizacja: IDcom.pl