Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN: "Przebudowa szkoły podstawowej w Glinojecku"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Przebudowa szkoły podstawowej w Glinojecku" ogłoszonego w BZP pod numerem 535317-N-2018 w dniu 22.03.2018r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN: "Przebudowa szkoły podstawowej w Glinojecku" »

POSTĘPOWANIE PN: "Remont pomieszczeń i wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku SPZZOZ w Glinojecku"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Remont pomieszczeń i wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku SPZZOZ w Glinojecku" ogłoszonego w BZP pod numerem 510662-N-2018 w dniu 29.01.2018r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN: "Remont pomieszczeń i wewnętrznej instalacji elektrycznej w budynku SPZZOZ w Glinojecku" »

POSTĘPOWANIE PN: "Przebudowa ulicy Krzywej w Glinojecku - poprawa infrastruktury"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Przebudowa ulicy Krzywej w Glinojecku - poprawa infrastruktury" ogłoszonego w BZP pod numerem 510292-N-2018 w dniu 26.01.2018r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN: "Przebudowa ulicy Krzywej w Glinojecku - poprawa infrastruktury" »

POSTĘPOWANIE PN: "Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego zgodnie z podjętymi uchwałami"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego zgodnie z podjętymi uchwałami" ogłoszonego w BZP pod numerem 509518-N-2018 w dniu 24.01.2018r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN: "Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego zgodnie z podjętymi uchwałami" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewko Szyjki – poprawa infrastruktury"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewko Szyjki – poprawa infrastruktury" ogłoszonego w BZP pod numerem 593057-N-2017 w dniu 25.09.2017r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewko Szyjki – poprawa infrastruktury" »

Realizacja: IDcom.pl