Urząd Gminy Glinojeck

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: Bankowa obsługa budżetu Miasta i Gminy Glinojeck

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "BANKOWA OBSŁUGA BUDŻETU MIASTA I GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 75335-2016 W DNIU 08.06.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Bankowa obsługa budżetu Miasta i Gminy Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Glinojeck

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 56817-2016 W DNIU 20.05.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewsko-Szyjki - poprawa infrasruktury

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ROZBUDOWA ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI KOWALEWKO-SZYJKI - POPRAWA INFRASTRUKTURY" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 53609 - 2016 W DNIU 13.05.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewsko-Szyjki - poprawa infrasruktury »

Wydzierżawienie terenu rekreacyjno-sportowego w Glinojecku.

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na dzierżawę gruntu komunalnego, obejmującego teren rekreacyjno-sportowy, oznaczony nr działek: 661, 662, 663, 653/3 i 653/19 o łącznej powierzchni...

czytaj więcej o Wydzierżawienie terenu rekreacyjno-sportowego w Glinojecku. »

Postępowanie pn. Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku

Przetargi

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.glinojeck.bipgmina.pl Glinojeck: Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do...

czytaj więcej o Postępowanie pn. Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku »

POSTĘPOWANIE PN: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym" ogłoszonego w BZP pod numerem 184431-2015 w dniu 14.12.2015 rok.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym »

Realizacja: IDcom-web.pl