Urząd Gminy Glinojeck

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 351203-2016 w dniu 24.11.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku oraz wykonanie przyłączy wodopciągowych i kanalizacyjnych w w/w ulicy (rozszerzenie zadania)"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA UL. JASNEJ W GLINOJECKU ORAZ WYKONANIE PRZYŁĄCZY WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH W W/W ULICY (ROZSZERZENIE ZADANIA)" OGŁOSZONEGO W BZP W DNIU 14.09.2016r. POD NUMEREM 308533-2016...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku oraz wykonanie przyłączy wodopciągowych i kanalizacyjnych w w/w ulicy (rozszerzenie zadania)" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa stadionu w Glinojecku oraz wykonanie nawodnienia boiska i pozostałej części trawiastej (rozszerzenie zadania)"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA STADIONU W GLINOJECKU ORAZ WYKONANIE NAWODNIENIA BOISKA I POZOSTAŁEJ CZĘŚCI TRAWIASTEJ (ROZSZERZENIE ZADANIA)" OGŁOSZONEGO W BZP W DNIU 05.09.2016r. POD NUMEREM 305202-2016...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa stadionu w Glinojecku oraz wykonanie nawodnienia boiska i pozostałej części trawiastej (rozszerzenie zadania)" »

POSTĘPOWANIE PN.: Przebudowa stadionu w Glinojecku

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA STADIONU W GLINOJECKU" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 157129-2016 W DNIU 26.07.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Przebudowa stadionu w Glinojecku »

POSTĘPOWANIE PN.: Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA UL. JASNEJ W GLINOJECKU" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 155011-2016 W DNIU 25.07.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Przebudowa ul. Jasnej w Glinojecku »

Postępowanie pn. Sukcesywna dostawa 600 ton miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku

Przetargi

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.glinojeck.bipgmina.pl Glinojeck: Sukcesywna dostawa 600 ton miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000...

czytaj więcej o Postępowanie pn. Sukcesywna dostawa 600 ton miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku »

Realizacja: IDcom.pl