Urząd Miasta i Gminy w Glinojecku

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: Zakup paliwa do samochodów służbowych

Przetargi

Postępowania prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Zakup paliwa do samochodów służbowych" ogłoszonego w BZP pod numerem 6483-2017 w dniu 11.01.2017r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Zakup paliwa do samochodów służbowych »

Sprzedaż w drodze nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie 31-Zygmuntowo, gmina Glinojeck

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż komunalnej nieruchomości gruntowej oznaczonej nr działki 32/1 o powierzchni 0,0907 ha, położonej w obrębie 31-Zygmuntowo, gmina Glinojeck....

czytaj więcej o Sprzedaż w drodze nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie 31-Zygmuntowo, gmina Glinojeck »

Sprzedaż w drodze nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie 1-Glinojeck przy ul. Leśnej

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowych obejmujących niezabudowane działki gruntu tworzące jedność gospodarczą, oznaczonych nr 1311 i 1312/1 o powierzchni...

czytaj więcej o Sprzedaż w drodze nieograniczonego przetargu ustnego nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie 1-Glinojeck przy ul. Leśnej »

POSTĘPOWANIE PN.: Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn."Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 360148-2016 w dniu 06.12.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Odbiór i opieka nad bezdomnymi zwierzętami z terenu gminy Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 356861-2016 w dniu 01.12.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondrajec Szlachecki Gmina Glinojeck »

POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" ogłoszonego w BZP pod numerem 351203-2016 w dniu 24.11.2016r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck" »

Realizacja: IDcom.pl