Urząd Gminy Glinojeck

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: "Zakup uterenowionego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Glinojeck"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ZAKUP UTERENOWIONEGO ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO Z NAPĘDEM 4X4 DLA OSP GLINOJECK"OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 102477-2015 W DNIU 09.07.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Zakup uterenowionego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Glinojeck" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewko-Szyjki - poprawa infrastruktury"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ROZBUDOWA ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI KOWALEWKO-SZYJKI - POPRAWA INFRASTRUKTURY" OGŁOSZONEGOP W BZP POD NUMEREM 99541-2015 W DNIU 03.07.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Rozbudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kowalewko-Szyjki - poprawa infrastruktury" »

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku

Przetargi

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.glinojeck.bipgmina.pl Glinojeck: Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do...

czytaj więcej o OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: Sukcesywna dostawa miału węglowego o wartości opałowej powyżej 24000 kJ/kg do loco kotłowni Zamawiającego w Glinojecku »

POSTĘPOWANIE PN.:"Wymiana dachu na budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Glinojecku"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "WYMIANA DACHU NA BUDYNKU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GLINOJECKU" OGŁOSZONEGO W BZP W DNIU 19.06.2015r. POD NUMEREM: 90451-2015.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.:"Wymiana dachu na budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Glinojecku" »

POSTĘPOWANIE PN.:"Termomodernizacja budynków M-GOPS w Glinojecku oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie"

Przetargi

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego pn.: "Termomodernizacja budynków: M-GOPS w Glinojecku oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie" ogłoszonego w BZP pod numerem 86319-2015 w dniu 12.06.2015r....

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.:"Termomodernizacja budynków M-GOPS w Glinojecku oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie" »

POSTĘPOWANIE PN.:"Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Glinojeck"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 75003-2015 W DNIU 25.05.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.:"Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Glinojeck" »

POSTĘPOWANIE PN.:"Przebudowa ulicy Krzywej w Glinojecku - poprawa infrastruktury"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA ULICY KRZYWEJ W GLINOJECKU - POPRAWA INFRASTRUKTURY" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 66441-2015 W DNIU 08.05.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.:"Przebudowa ulicy Krzywej w Glinojecku - poprawa infrastruktury" »

Realizacja: IDcom-web.pl