Urząd Gminy Glinojeck

Przetargi zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

POSTĘPOWANIE PN.: " Remont budynku SPZZOZ w Glinojecku - wymiana posadzki"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "REMONT BUDYNKU SPZZOZ W GLINOJECKU - WYMIANA POSADZKI" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 43699 - 2015 W DNIU 27.03.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: " Remont budynku SPZZOZ w Glinojecku - wymiana posadzki" »

POSTĘPOWANIE PN.:"Remont budynku administracyjnego"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "REMONT BUDYNKU ADMINISTARCYJNEGO" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 38589 - 2015 W DNIU 19.03.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.:"Remont budynku administracyjnego" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Wykonanie sieci wodociągowej w Rumoce - Budzinka"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "WYKONANIE SIECI WODOCIĄGOWEJ W RUMOCE - BUDZINKA" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 37679 - 2015 W DNIU 18.03.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Wykonanie sieci wodociągowej w Rumoce - Budzinka" »

POSTĘPOWANIE PONIŻEJ 30 000 EURO PN.: "Wykonanie usługi prowadzenia audytu wewnętrznego w Gminie Glinojeck"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PONIŻEJ 30 000 EURO na: usługowe prowadzenie audytu wewnętrznego w Urzędzie Miasta i Gminy Glinojeck oraz w jednostkach organizacyjnych Urzędu, za lata 2014 - 2015 zgodnie z przepisami ustawy o finansach publicznych z dnia 27 sierpnia...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PONIŻEJ 30 000 EURO PN.: "Wykonanie usługi prowadzenia audytu wewnętrznego w Gminie Glinojeck" »

Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 60,00m2, znajdującego się w budynku komunalnym w miejscowości Ościsłowo 43 gmina Glinojeck, z...

czytaj więcej o Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43 »

POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa drogi gminnej w Dreglinie"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W DREGLINIE" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 12723-2015 W DNIU 29.01.2015r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Przebudowa drogi gminnej w Dreglinie" »

POSTĘPOWANIE PN.: "Remont i przebudowa budynków pełniących funkcje społeczno-kulturalne w miejscowościach: Sulerzyż, Wola Młocka i Glinojeck gmina Glinojeck"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "REMONT I PRZEBUDOWA BUDYNKÓW PEŁNIĄCYCH FUNKCJE SPOŁECZNO-KULTURALNE W MIEJSCOWOŚCIACH: SULERZYŻ, WOLA MŁOCKA I GLINOJECK GMINA GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 10765-2015...

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "Remont i przebudowa budynków pełniących funkcje społeczno-kulturalne w miejscowościach: Sulerzyż, Wola Młocka i Glinojeck gmina Glinojeck" »

POSTĘPOWANIE PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM257605-2014 W DNIU 12.12.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "ODBIÓR I OPIEKA NAD BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI Z TERENU GMINY GLINOJECK" »

POSTĘPOWANIE PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM"

Przetargi

POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM" OGŁOSZONEGO W BZP POD NUMEREM 255119-2014 W DNIU 09.12.2014r.

czytaj więcej o POSTĘPOWANIE PN.: "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM" »

Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43

Przetargi

O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Miasta i Gminy w Glinojecku ogłasza nieograniczony przetarg ustny na wynajem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 60,00m2, znajdującego się w budynku komunalnym w miejscowości Ościsłowo 43 gmina Glinojeck,...

czytaj więcej o Wynajem w drodze nieograniczonego przetargu ustnego komunalnego lokalu użytkowego w miejscowości Ościsłowo 43 »

Realizacja: IDcom-web.pl